Повторне онлайн тестування, відбудеться  опитування учнів 3-11 класів.

 

 з 10 по 20 грудня 2016 року

 

Опитування здійснюватимеся за посиланням:

    Відповідно до наказу МОНУ від 11.01.2016 № 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», що реалізується з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» у СЗШ № 20  у 2016 році впроваджується проект «Вчимося жити разом» (компонента «Освіта на засадах життєвих навичок»).

    У рамках проекту педагогічні працівники за допомогою інноваційних методик створюватимуть сприятливу психологічну атмосферу та розвиватимуть у вихованців і учнів життєві навички, які підвищують у дітей стійкість у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у нових навчальних закладах.

 

    У СЗШ № 20 впровадження проекту здійснюватиметься у межах інтегрованого предмета «Основи здоров’я» у 1-4 класах (вчитель Васильєва Н.С., Овчаренко О.Н.) та 5-9 класах (Коржинська Н.С.), а в 10-11 класах (Глєбова Т.В.) за рахунок виховних годин.

З метою визначення ефективності реалізвції проекту в СЗШ № 20 у вересні 2016 року відбудеться он-лайн опитування учнів 4-11 класів та вчителів 1-11 класів.

Опитування здійснюватимеся за посиланням:

Термін проведення он-лайн тестування:

 - первинний з 20 по 30 вересня 2016 року

 - кінцевий з 10 по 20 грудня 2016 року

Орієнтований усереднений час на проходження опитування одного учня до 15 хвилин, максимально до 30 хвилин.

 

10-А клас

Цикл тренінгів проекту «Вчимося жити разом»  для 5-9 кл. у СЗШ № 20 реалізує компетентнісний підхід і спрямований на розвиток соціально-психологічних навичок:

·        самоповаги;

·        ефективної комунікації;

·        кооперації;

·        самоконтролю;

·        керування стресами;

·        емпатії;

·        асертивності (неагресивної упевненості);

·        розв’язання проблем;

·        запобігання конфліктам і їх розв’язання;

·        пошук консенсусу і примирення.

 

На тренінгах панує доброзичлива атмосфера. Але водночас і демократична дисципліна, коли всі дотримуються певних домовленостей. Для покращення спільної роботи будь-який тренінг має свої правила: 

 

6-А клас

 

7-А клас

 

8-А клас

 

3-А клас

"Дружний клас"

"Дружна родина"

"Як стати толерантним"

"Школа спілкування"

"Як залагодити конфлікт"