У статті 6 Закону  “Про овіту» однією з основних засад державної політики та принципом освітньої діяльності визначено відповідальність і підзвітність органів управління освітою та закладів освіти, інших суб’єктів освітньої діяльності перед суспільством.

     

       Відповідно до статті 30 Закону всі заклади освіти мають формувати відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднювати таку інформацію.

 

       У частині 2 цієї статті міститься перелік усієї інформації та документів, відкритий доступ до яких зобов’язані забезпечувати заклади освіти на своїх веб-сайтах, а у разі їх відсутності – на веб-сайтах своїх засновників.

       

       Крім того, згідно з частиною 3 цієї статті заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

Фінансовий звіт 

 

Сєвєродонецької

 

СЗШ  №20 

фін.звіт СЗШ № 20 за 2017 рік -.pdf
Adobe Acrobat Document 1.0 MB
Кошторис додаток до фін.звіту.pdf
Adobe Acrobat Document 426.1 KB
Акт Шкільна дошка.pdf
Adobe Acrobat Document 136.5 KB
Рахунок на будівельні матеріали.pdf
Adobe Acrobat Document 762.0 KB
фін.звіт СЗШ № 20 за І квартал 2018 рік.
Adobe Acrobat Document 969.8 KB
фін.звіт СЗШ № 20 за ІІ квартал 2018 рік
Adobe Acrobat Document 452.9 KB
фін.звіт СЗШ № 20 за 9 міс. 2018 рік.pdf
Adobe Acrobat Document 1.1 MB
фін.звіт СЗШ № 20 за 2018 рік.pdf
Adobe Acrobat Document 530.3 KB